Přesná váha PS 360.5Y
Inovativní řešení, používaná v analytických vahách ELLIPSIS, zaručují mimořádnou přesnost špičkových zařízení měřících hmotnost.
Digitální Auditor Váhy
dbá na to, aby byla vaše váha vždy připravena k práci. Umožňuje kompenzaci vztlaku vzduchu v reálném čase. Navíc bude informovat o nutnosti provést kontrolu váhy nebo pravidelný audit její přesnosti a citlivosti.
10-palcový displej
Větší obrazovka - 10'' znamená více informací na jednom místě. Na novém terminálu ELLIPSIS můžete vidět dokonce 3 individuální obrazovky, widgety, grafy, statusy, poznámky a praktickou historii měření.
Nekompromisní způsob ověření uživatele
Poprvé v historii váha umí ověřit uživatele pomocí hesla, RFID karty, čtečky otisků prstů, nástroje pro rozpoznávání obličeje nebo jakékoli jejich kombinace.
Ambient Light - inovativní způsob komunikace mezi váhou a uživatelem
Barva podsvitu terminálu vás informuje o stavu vážení, výsledcích procesu, postupech nebo výstrahách.
Hotspot
Obsluhujte váhu na jakémkoli připojeném zařízení. Může to být smartphone, tablet nebo počítač.
RFID
ELLIPSIS pracuje s RFID tagy*, které lze použít k označení vašeho zboží nebo ingrediencí receptur v databázi. Navíc je lze použít k identifikaci uživatele.
Živá poznámka – poznamenejte si své závěry
Toto je poprvé, co máte možnost přidat hlasovou poznámku k sérii měření nebo zprávě z procesu. Pokud raději píšete, ELLIPSIS vám umožní přidat i textovou poznámku.
Praktická knihovna
Zde uvidíte sérii nedávno provedených měření, nebo zprávu připravenou pro digitální podpis podle 21 CFR, část 11.
Widgety
Jsou připraveny k zobrazení toho, co v danou chvíli nejvíce potřebujete.
Smart Min Weight
Váha zobrazuje informaci, zda je vážená hmotnost pod, nebo nad prahem minimální navážky.
21 CFR Část 11
Pracujete ve farmaceutickém průmyslu? Potřebujete digitální podpis? Nabízíme laboratorní váhu, která jako samostatné zařízení splňuje požadavky 21 CFR Part 11/ EU GMP Annex 11: Úplné zabezpečení dat; Elektronické podpisy; Validace; Elektronické záznamy; Auditní stopu
Modbus TCP/IP
je jedním z nejpopulárnějších komunikačních protokolů v průmyslové automatizaci. Díky jeho implementaci do vah 5Y a CY10 jsou zařízení této řady přátelská k integrátorům automatizace. Váha v systému Modbus je podřízeným zařízením (Slave) a plní úkoly určené nadřazeným zařízením (Master), kterým je nejčastěji PLC regulátor. Protokol Modbus TCP/IP umožňuje ve váze 5Y a C10, mimo jiné, funkci odečítání hmotnosti, nulování a tárování váhy, ale i nastavení táry a prahů MIN a MAX.
* RFID ISO/IEC 14443 Type A, 13,56 MHz
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 128×128 mm |
| Maximální váživost [Max] | 360 g |
| Odečitatelnost [d] | 0,001 g |
| Napájení | 12 ÷ 15 V DC |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2x USB-A, USB-C, HDMI, Ethernet, Wi-Fi, Hotspot |
| Displej | 10“ (barevný dotykový) |
| Třída přesnosti (OIML) | II |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Max. spotřeba energie | 800 mA |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 4 kg |
| Rozměry balení | 600×400×550 mm |
| Hmotnost balení | 5,5 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 0,02 g |
| Rozsah táry | -360 g |
| Linearita | ±0,002 g |
| Minimální navážka dle USP | 1 g |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 0,1 g |
| Čas stabilizace | 2 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Rozměry zařízení | 460x260x374 mm |
| Ověřitelný dílek [e] | 0,01 g |
| Teplota uskladnění zařízení | -20 ÷ +50 °C |
| Bezdotyková obsluha | 2x IR senzor |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,0005 g |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,001 g |