RADWAG RTP-RU80
Paragonová termotiskárna RADWAG RTP-RU80 (RS232, USB)
První tiskárna účtenek od RADWAG! Je k dispozici ve dvou variantách, které se liší komunikačním rozhraním, které mají:
- Tiskárna RTP-RU80 – RS 232* a USB,
- Tiskárna RTP-UEW80 - USB, Ethernet a Wi-Fi®

Tiskárny jsou kompatibilní se všemi laboratorními a průmyslovými váhami RADWAG. Jejich připojení a konfigurace je intuitivně jednoduchá a zabere chvilku (Plug and Play) a komunikace přes Wi-Fi® umožňuje vzdálený tisk. Tiskárny mají řezačku papíru, která zajišťuje ergonomii práce.
Sada obsahuje:
- RTP-RU80: tiskárna, napájecí adaptér, napájecí kabel s evropskou zástrčkou typu C nebo E/F, kabel USB, kabel RS232 samice/samec, 1 role termopapíru o šířce 80 mm,
- RTP-UEW80: tiskárna, napájecí adaptér, napájecí kabel s evropskou zástrčkou typu C nebo E/F, USB kabel, 1 role termopapíru šíře 80 mm.
.jpg)
*Zásuvka RS 232 má konektor "F" (samice).
Wi-Fi® je registrovaná ochranná známka vlastněná organizací Wi-Fi Alliance®.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájení | 100 – 240V AC 50/60 Hz / 24 V DC 2,5 A |
| Komunikační rozhraní | USB, RS232 |
| Pracovní teplota | 0 - +50°C |
| Hmotnost zařízení | 1,2 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10% - 80% |
| Rozměry zařízení | 127×127×129 mm |
| Produktivita | Rychlost tisku max. 300 mm/s |
| Dodatečné funkce | Šířka papíru: 80 mm |