Přesná váha PS 210.X7
Přesné váhy PS X7 se vyznačují snadnou obsluhou, přehledným menu a intuitivním uspořádáním displeje. To je z velké části zásluhou 7" dotykového displeje, ale kapacitní displej nejnovější generace, který zajišťuje maximální pohodlí, není jedinou výhodou těchto vah.
Přesné váhy PS X7 mají rozsah odečitatelnosti [d] od 1mg do 10mg a maximální váživost [Max] od 200g do 10.100g. Oba parametry se liší v závislosti na modelu. Klíčovou výhodou této série vah je interní (automatické) justování, které uživatele zbavuje nutnosti provádět tento složitý a kvalifikaci vyžadující úkon manuálně.
Váhy PS X7 jsou vybaveny dvěma infračervenými senzory, které umožňují bezdotykové ovládání.

Přesné váhy PS X7 vám umožňují přizpůsobit si rozvržení displeje pomocí široké nabídky widgetů. Přizpůsobení displeje váhy PS X7 vám poskytne přístup k informacím a výsledkům práce přímo z hlavního panelu displeje.
Váhy PS X7 jsou vybaveny mnoha komunikačními rozhraními: 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet a WiFi®. Obal váhy je vyroben z plastu, vážicí miska je z nerezové oceli.

Informační systém přesných vah PS X7 je založen na devíti databázích, které umožňují mnoha uživatelům pracovat s rozsáhlou databází produktů a záznamy vážení, shromážděná v databázi, dále analyzovat. Data jsou uložena v těchto devíti databázích:
- Produkty (5 000 produktů)
- Uživatelé (100 uživatelů)
- Balení (100 balení)
- Zákazníci (1 000 zákazníků)
- Receptury (100 receptur)
- Zprávy z recepturování (500 zpráv)
- Podmínky prostředí (10 000 záznamů)
- Vážení (50 000 záznamů)
- Paměť Alibi (512 000 záznamů)

Rozhraní USB umožňuje rychlý přenos a kopírování pracovních výsledků (měření, protokolů, databází) do počítače nebo jiné váhy. Správa dat je možná i online, prostřednictvím vzdáleného přístupu k váze a její databázi.
Přesné váhy PS X7 jsou vybaveny pamětí ALIBI, která zaručuje bezpečnost dat - umožňuje totiž prohlížení, kopírování a archivaci provedených měření. Paměť ALIBI umožňuje uložení až 512 000 záznamů o vážení.

Wi-Fi® je registrovaná ochranná známka společnosti Wi-Fi Alliance®.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 128×128 mm |
| Maximální váživost [Max] | 210 g |
| Odečitatelnost [d] | 0,001 g |
| Napájení | 12 ÷ 16 V DC |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet, WiFi |
| Displej | 7” kapacitní dotyková obrazovka |
| Třída přesnosti (OIML) | II |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Max. spotřeba energie | 250 mA |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 3,9 kg |
| Rozměry balení | 470×380×340 mm |
| Hmotnost balení | 5,5 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 0,02 g |
| Rozsah táry | -210 g |
| Linearita | ±0,002 g |
| Posun teplotní citlivosti | 2×10⁻⁶/°C×Rt |
| Minimální navážka dle USP | 1 g |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 0,1 g |
| Čas stabilizace | 2 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Rozměry zařízení | 333x206x100 mm |
| Ověřitelný dílek [e] | 0,01 g |
| Teplota uskladnění zařízení | -20 ÷ +50 °C |
| Bezdotyková obsluha | 2x IR senzor |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,0005 g |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,001 g |