Přesná váha CY10.6.F1.K.M2
Přesná váha série CY10 je navržena pro rychlé, přesné a opakovatelné stanovení hmotnosti. Je vybavena pokročilým terminálem PUE CY10, který zajišťuje pohodlné ovládání díky 10" displeji s vysokým rozlišením a plynulému a intuitivnímu rozhraní.
Software pro speciální úkoly
Díky intuitivnímu a modernímu softwaru terminálu přesná váha série CY10 umožňuje:
- spolupráci až se dvěma vážícími platformami
- průběžnou aktualizaci všech statistik po každém uložení měření do paměti váhy – buď celkově (bez ohledu na vážený produkt), nebo individuálně pro každý vážený produkt, vybraný z databáze
- využít režim „Tárování“, rozšířený o režim „Uvolnění finálního produktu“
- spolupráci s RFID tagy* (výběr z databáze uživatelů, nebo označování konkrétních položek či ingrediencí receptur v databázi).

Pokud potřebujete váhu pro etiketování, CY10 je perfektním řešením díky svému terminálu, který:
- funguje s počítačovým programem Editor Etiket R02
- je kompatibilní s tiskárnami etiket ZEBRA
- podporuje jednotlivé, kumulativní C a kumulativní z kumulativních CC etiket
- umožňuje importovat/exportovat vzory výtisků etiket pomocí USB flash disku
- umožňuje přiřadit etikety k produktům nebo zákazníkům a vytisknout obecnou etiketu
Přesná váha série CY10 může fungovat také jako váha pro etiketování.

Které barevné schéma byste si měli zvolit pro svou váhu CY10: světlé nebo tmavé? Oba jsou uživatelsky přívětivé a průhledné; volba závisí na vašich preferencích a zvyku.

Modbus TCP/IP je jedním z nejoblíbenějších komunikačních protokolů v průmyslové automatizaci. Jeho implementace ve vahách 5Y a CY10 činí tuto řadu zařízení uživatelsky přívětivou pro integrátory automatizace.
Váha v systému Modbus je podřízené zařízení (Slave) a provádí úkoly, určené nadřízeným zařízením, kterým je obvykle PLC. Protokol Modbus TCP/IP ve vahách 5Y a C10 umožňuje funkce, jako je odečítání hmotnosti, nulování a tárování, a také nastavení hodnoty táry a prahových hodnot MIN a MAX.
* RFID ISO/IEC 14443 Type A, 13,56 MHz
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 300x300 mm |
| Maximální váživost [Max] | 6 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,1 g |
| Napájení | Adapter: 100 – 240V AC 50/60Hz 1A; 15V DC 2,4A |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | 2x USB-A, USB-C, HDMI, Ethernet, Wi-Fi, Hotspot |
| Displej | 10“ (barevný dotykový) |
| Třída přesnosti (OIML) | II |
| Pracovní teplota | +15 - +30 °C |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 6,2 kg |
| Rozměry balení | 570×390×170 mm |
| Hmotnost balení | 8 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 5 g |
| Rozsah táry | -6 kg |
| Opakovatelnost | 0,1 g |
| Linearita | ±0,1 g |
| Čas stabilizace | 3 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Ověřitelný dílek [e] | 1 g |
| Teplota uskladnění zařízení | -25 ÷ +70 °C |