Přesná váha C32.15.PM
Váhy série PM jsou vybaveny inovativním vážícím systémem, založeným na technologii MONOBLOCK®, díky které je umožněna práce s odečitatelností 0,01g při váživosti 15 kg, a odečitatelností 0,1g při váživosti 50 kg.
Využití nového vážícího systému, který je předmětem patentu firmy RADWAG, zaručuje stabilitu opakovatelnosti v čase až na úrovni sd. Unikátní řešení vážícího systému je charakteristické vysokou odolností vůči změnám podmínek okolního prostředí.
Vestavěný 4-bodový systém ochrany proti přetížení, zajišťuje bezpečnost vah, v případě, že je na vážící misku položena nadměrná zátěž.
Volitelně může být váha série PM napájena za využití interní baterie (s terminálem PUE C32).
5" barevná obrazovka umožňuje intuitivní ovládání váhy a snadný přístup k mnoha aplikacím a funkcím. Software PM C32 umožňuje individuální přizpůsobení rozložení obrazovky. Váhy PM C32 jsou vybaveny mnoha komunikačními rozhraními: 2 x RS 232, USB typu A, USB typu B, Ethernetem i bezdrátovým WiFi modulem.
U vah je také možné využít funkci vážení zavěšeného břemene pod váhou. Tato metoda je využívána u předmětů s většími rozměry, nebo u těch, které generují magnetické pole.
- aktualizace softwaru váhy
- export záznamů vážení
- export/import databází
- export/import nastavení váhy
- výměna dat mezi váhami
Volitelné funkce:
- TISK, Tárování, Nulování a mnoho jiných
- možnost nastavení citlivosti senzorů
- Ethernet
- 2×USB
- 2×RS 232
- 4 vstupy / 4 výstupy
- WiFi 2,4GHz b,g,n
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 200×185 mm |
| Maximální váživost [Max] | 15 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,01 g |
| Napájení | 12 ÷ 16 V DC |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet, WiFi |
| Displej | 5” barevná obrazovka |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Max. spotřeba energie | 0,5 A |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 10 kg |
| Rozměry balení | 520×520×280 mm |
| Hmotnost balení | 12,2 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 0,5 g |
| Rozsah táry | -15 kg |
| Linearita | ±0,03 g |
| Posun citlivosti | 2 ppm/°C při teplotě +15° - +35°C |
| Posun teplotní citlivosti | 2×10⁻⁶/°C×Rt |
| Minimální navážka dle USP | 8,2 g |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 0,82 g |
| Čas stabilizace | 3 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Vstupní zatížení | 1,5 kg |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,004 g |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,012 g |