Analytická váha AS 160.5Y
Inovativní řešení, používaná v analytických vahách ELLIPSIS, zaručují mimořádnou přesnost špičkových zařízení měřících hmotnost.
Digitální Auditor Váhy
dbá na to, aby byla vaše váha vždy připravena k práci. Umožňuje kompenzaci vztlaku vzduchu v reálném čase. Navíc bude informovat o nutnosti provést kontrolu váhy nebo pravidelný audit její přesnosti a citlivosti.
10-palcový displej
Větší obrazovka - 10'' znamená více informací na jednom místě. Na novém terminálu ELLIPSIS můžete vidět dokonce 3 individuální obrazovky, widgety, grafy, statusy, poznámky a praktickou historii měření.
Nekompromisní způsob ověření uživatele
Poprvé v historii váha umí ověřit uživatele pomocí hesla, RFID karty, čtečky otisků prstů, nástroje pro rozpoznávání obličeje nebo jakékoli jejich kombinace.
Ambient Light - inovativní způsob komunikace mezi váhou a uživatelem
Barva podsvitu terminálu vás informuje o stavu vážení, výsledcích procesu, postupech nebo výstrahách.
Hotspot
Obsluhujte váhu na jakémkoli připojeném zařízení. Může to být smartphone, tablet nebo počítač.
RFID
ELLIPSIS pracuje s RFID tagy*, které lze použít k označení vašeho zboží nebo ingrediencí receptur v databázi. Navíc je lze použít k identifikaci uživatele.
Živá poznámka – poznamenejte si své závěry
Toto je poprvé, co máte možnost přidat hlasovou poznámku k sérii měření nebo zprávě z procesu. Pokud raději píšete, ELLIPSIS vám umožní přidat i textovou poznámku.
Praktická knihovna
Zde uvidíte sérii nedávno provedených měření, nebo zprávu připravenou pro digitální podpis podle 21 CFR, část 11.
Widgety
Jsou připraveny k zobrazení toho, co v danou chvíli nejvíce potřebujete.
Smart Min Weight
Váha zobrazuje informaci, zda je vážená hmotnost pod, nebo nad prahem minimální navážky.
21 CFR Část 11
Pracujete ve farmaceutickém průmyslu? Potřebujete digitální podpis? Nabízíme laboratorní váhu, která jako samostatné zařízení splňuje požadavky 21 CFR Part 11/ EU GMP Annex 11: Úplné zabezpečení dat; Elektronické podpisy; Validace; Elektronické záznamy; Auditní stopu
Modbus TCP/IP
je jedním z nejpopulárnějších komunikačních protokolů v průmyslové automatizaci. Díky jeho implementaci do vah 5Y a CY10 jsou zařízení této řady přátelská k integrátorům automatizace. Váha v systému Modbus je podřízeným zařízením (Slave) a plní úkoly určené nadřazeným zařízením (Master), kterým je nejčastěji PLC regulátor. Protokol Modbus TCP/IP umožňuje ve váze 5Y a C10, mimo jiné, funkci odečítání hmotnosti, nulování a tárování váhy, ale i nastavení táry a prahů MIN a MAX.
* RFID ISO/IEC 14443 Type A, 13,56 MHz
- funkce ALARM
- grafická incikace ustavení váhy
- programovatelné tolerance ustavení
- aktualizace softwaru váhy
- export záznamů vážení
- export/import databází
- export/import nastavení váhy
- výměna dat mezi váhami
Volitelné funkce:
- TISK, Tárování, Nulování a mnoho jiných
- možnost nastavení citlivosti senzorů
- plně demontovatelné prvky vážicí komory
- jednoduchá a rychlá demontáž bez použití nářadí
- zaklapávací montážní systém
- snadné mytí a čištění
Analytická váhy rodiny PLUS redukují vliv elektrostatiky na výsledek vážení pomocí speciálního antistatického povlaku skel komory.
Eliminace chyb způsobených změnami tlaku.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | Ø 100 mm |
| Maximální váživost [Max] | 160 g |
| Odečitatelnost [d] | 0,1 mg |
| Napájení | 12 – 15V DC 0,8A max |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2x USB-A, USB-C, HDMI, Ethernet, Wi-Fi, Hotspot |
| Displej | 10“ (barevný dotykový) |
| Třída přesnosti (OIML) | I |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Max. spotřeba energie | 4 W |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 7,3 kg |
| Rozměry balení | 600×400×550 mm |
| Hmotnost balení | 13 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 10 mg |
| Rozsah táry | -160 g |
| Linearita | ± 0,2 mg |
| Minimální navážka dle USP | 120 mg |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 12 mg |
| Rozměry vážicí komory | 190×190×226 mm |
| Čas stabilizace | 2 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Rozměry zařízení | 450×254×373 mm |
| Ověřitelný dílek [e] | 1 mg |
| Počet kategorií databází | 7 |
| Bezdotyková obsluha | 2x IR senzor |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,06 mg |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,07 mg |
| Opakovatelnost přípustná (5% Max) | 0,09 mg |
| Opakovatelnost přípustná (Max) | 0,1 mg |