WPT 150H5/K/EX
Váhy série WPT/H EX jsou uzpůsobeny k rychlému a přesnému stanovení hmotnosti v laboratorních i průmyslových podmínkách, v prostředí s nebezpečím výbuchu.
Vážní můstek s indikátorem, nainstalovaný v prostředí s nebezpečím výbuchu, jsou napájeny síťovým adaptérem firmy RADWAG, typ ZRi02, chráněným proti jiskření. Adaptér, pracující mimo prostředí s nebezpečím výbuchu, je vybaven diodovým oddělovačem baterií a je připojen k síti 230V. Maximální délka napájecího kabelu, vedoucího z adaptéru do indikátoru, je 20 m.
Váhy série WPT/H EX jsou uzpůsobeny pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu, zóny 1 a 2, v prostředí s výskytem směsi nebezpečných výparů, plynů a mlhy se vzduchem, zařazené do skupiny IIB a teplotní třídy T1, T2, T3 a T4.
Voděodolné můstkové váhy série WPT/H EX jsou navrženy pro práci ve vlhkém prostředí a pro přímý kontakt s vodou. Mají indikátor série PUE C31/H z nerezové oceli, s podsvíceným LCD displejem a 5 funkčními tlačítky. Indikátor je instalován na vážícím můstku se sloupkem z nerezové oceli. Volitelně může být indikátor připojen kabelem o délce 3m, nainstalován na vodorovnou podložku, nebo na zeď.Celá konstrukce je vyrobena z nerezové oceli OH1N9. Váhy jsou dostupné v rozsahu od 3kg/1g do 150kg/50g.
(více v prospektu ke stažení níže)
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 600×600 mm |
| Maximální váživost [Max] | 150 kg |
| Odečitatelnost [d] | 50 g |
| Napájení | 230V nebo 120V AC - napájecí adaptér ZRi02 - II (2) G [Ex ib] IIC |
| Adjustace | externí |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Minimální zatížení [Min] | 1 kg |
| Rozsah táry | -150 kg |