Váha nerezová na zvířata H315.4I.2000.H1
Váhy pro vážení zvířat jsou vyrobeny z lakované oceli, barva černá s hliníkovou, protiskluzovou vážní plochou (verze "S"), nebo celé z nerezové oceli (verze "H"). Váhy jsou vybaveny nerezovým indikátorem PUE C/31H s podsvícenýmLCD displejem, nainstalovaným na 3m kabelu.
Speciální software s různými filtry umožňuje dosáhnout stabilního a přesného výsledku, i když se zvíře na váze pohybuje. K dispozici je možnost vážení celého stáda dobytka.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 1x2 m, výška bočnic 1,1 m |
| Maximální váživost [Max] | 2000 kg |
| Odečitatelnost [d] | 1 kg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz a vnitřní akumulátor |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | Nerezová ocel AISI304 |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40°C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce: IP 68, indikátor: IP 68 (1h max)/69 |
| Hmotnost zařízení | 290 kg |
| Provoz na baterie | 45 hod. |
| Výška hrazení | 1100 mm |
| Rozsah táry | -2000 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Ověřitelný dílek [e] | 1 kg |
| Teplota uskladnění zařízení | –10 ÷ +50 °C |
| Indikátor | na kabelu 3 m |