PUE CY10
Terminál PUE CY10 je určen pro stavbu přesných laboratorních a jednosnímačových plošinových vah řady CY10. Nabízí odolné provedení s krytím IP 43 a četná komunikační rozhraní, včetně Ethernetu, hotspotu a Wi-Fi® (úplný seznam níže).
Inovace jako ELLIPSIS
Terminál PUE CY10 má všechny výhody terminálu 5Y používaného u vah řady ELLIPSIS, tj.:
- 10palcový dotykový displej
- nekompromisní způsob ověření uživatele
- hotspot
- RFID
- Textové a hlasové poznámky Live Note
- hlasové příkazy pro dané zařízení
- praktická historie měření v Handy Library
- widgety
- optické upozornění Ambient Light.
Funkce etiketovací váhy
Terminál PUE CY10 byl rozšířen o funkce specifické pro etiketovací váhy:
- pracuje s počítačovým programem Edytor Etykiet R02
- je kompatibilní s tiskárnami etiket ZEBRA
- podporuje jednotlivé, kartonové a paletové etikety
- umožňuje import/export vzorů etiket pomocí flash disku
- umožňuje přiřadit etikety k produktu nebo zákazníkovi a vytisknout globální štítek.
Software pro speciální pracovní postupy
Software terminálu PUE CY10 má řadu inovativních funkcí, které usnadňují každodenní práci s váhou:
- spolupráce až se 2 váhovými plošinami
- aktualizace statistických údajů samostatně pro každý produkt zvlášť, nebo celkově pro všechny dohromady
- Režim "tárování" rozšířen o možnost práce v režimu "Výdej finálního produktu".
Wi-Fi® je registrovaná ochranná známka vlastněná organizací Wi-Fi Alliance®.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájení | 12-15V DC |
| Komunikační rozhraní | USB-A ×2, USB-C, HDMI, Ethernet, Wi-Fi®, Hotspot |
| Displej | 10" kapacitní dotyková obrazovka |
| Třída přesnosti (OIML) | II nebo III |
| Konstrukce | ABS + hliník |
| Pracovní teplota | -10 - +40 °C |
| Max. spotřeba energie | 1A |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Max. počet připojených můstků | 2 |
| Vážicí systém | OS LINUX, procesor quad-core Broadcom 1,5 GHz, RAM 16GB |
| Počet | max. počet ověřitelných dílků: 10000 |