PUE C315
Funkce vážícího indikátoru PUE C315:
plastové provedení, IP 43, napájení nabíjecími NiMH bateriemi, nebo adaptérem 230V/12V.
- jednotky vážení: [g], [kg], [N], [ct], [lb]
- tárování v celém rozsahu vážení
- automatická tára, paměť táry
- počítání kusů o stejné hmotnosti
- kontrola odchylek (+/-) od referenční hmosnosti
- procentuální odchylka od referenční hmotnosti,
- průměrování výsledků vážení, digitální filtr
- kontrola stavu nabití baterie
- časovač vypnutí váhy,
- nastavení intenzity podsvícení (při práci na baterie)
- nastavitelná přenosová rychlost v rozsahu 200-38400 bit/s
- nepřetržitý přenos dat pro RS 232
- ruční nebo automatický provoz pro RS 232
- vážení s vypnutým autonulováním
- měření maximální přítlačné síly na vážicí misku, nebo maximální hmotnosti umístěné na misku,
- měření tlaku na vážicí misce (v Newtonech),
- kontrola startovací hmotnosti
- možnost připojení přídavného LCD displeje pomocí příplatkového dodatečného konektoru
- sumarizace vážení
Indikátoru umožňuje také navrhnout výtisky podle individuálních potřeb zákazníka.
Dodatečný konektor pro přídavný LCD displej je instalován do indikátoru za příplatek, na žádost zákazníka.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Odečitatelnost [d] | max. počet dílků z převodníku 838 860 ×10 |
| Napájení | adaptérem 100÷240 V AC / 12 V DC a nabíjecími NiMH bateriemi 6xAA |
| Komunikační rozhraní | RS232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Konstrukce | plast ABS |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40 °C |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 0,6 kg |
| Provoz na baterie | max 7 hod. |
| Relativní vlhkost prostředí | nekondenzující, 10% ÷ 85% |
| Ověřitelný dílek [e] | max. počet 6000 e |