PUE 7.1
Vážicí indikátory PUE 7.1 jsou uzpůsobeny pro spolupráci s tenzometrickými vážicími můstky. Obal indikátoru je plastový (krytí IP 54) a je vybaven barevným dotykovým displejem 5,7" a membránovou klávesnicí po stranách displeje. Dále má také v horních rozích infračervené sezory pohybu, které mají své využití při bezdotykové aplikaci některých programovatelných funkcí. O výkon se stará dvoujádrový 2Ghz procesor.
K indikátoru je možné připojit až dva tenzometrické můstky (druhý vyžaduje příplatkový dodatečný A/D převodník v indikátoru). Jako další příslušenství může uživatel připojit také: čtečku čárových kódů, etiketovací tiskárnu, pokladní tiskárnu (termo, nebo jehličkovou), standardní PC tiskárnu, čtečku ID karet a typické vybavení počítače - klavesnice, myš, USB flash disk atd.
PUE 7.1 nabízí standardně tato komunikační rozhraní: 2×USB, 2×RS 232, Ethernet, WiFi, 4IN/4OUT.
K terminálu je k dispozici zdarma ke stažení obslužný software pro editaci parametrů (Editor parametrů) a také pro správu databází (Editor databází).
- aktualizace softwaru váhy
- export záznamů vážení
- export/import databází
- export/import nastavení váhy
- výměna dat mezi váhami
Volitelné funkce:
- TISK, Tárování, Nulování a mnoho jiných
- možnost nastavení citlivosti senzorů
- Ethernet
- 2×USB
- 2×RS 232
- 4 vstupy / 4 výstupy
- WiFi 2,4GHz b,g,n
Váha nabízí 2 tlačítka, umožňující snadný přístup k databázím a funkcím. Navíc je vybavena 4 programovatelnými funkčními klávesami F1 - F4. Funkční tlačítka mohou pro každý pracovní mód provádět jiné funkce, jak např.:
- tisk záhlaví
- úprava táry
- výtisk zápatí
- výběr produktu
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 / 60 Hz |
| Komunikační rozhraní | 2×RS232, 2×USB-A, Ethernet, 4 IN / 4 OUT (digitální), Wi-Fi® |
| Displej | barevný dotykový 5,7" LCD |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | obal plast ABS, možnost připojení až 2 vážicích můstků (příplatek) |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40 °C |
| Max. spotřeba energie | max. 1A |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Relativní vlhkost prostředí | 10% ÷ 80% bez kondenzace |
| Ověřitelný dílek [e] | počet dílků max. 6000 e |
| Bezdotyková obsluha | 2 bezdotykové IR senzory pro aplikaci zvolené funkce |
| Indikátor | OS Linux, procesor 4x1,2GHz, 1GB RAM, paměť 16GB (micro SD) |