PS 4500.3Y KTP
Přesné váhy typu PS.3Y jsou navrženy tak, aby co nejlépe vyhovovaly rostoucím požadavkům trhu v oblasti jednoduchosti obsluhy vážního zařízení i maximálního zautomatizování procesu vážení. Tato série je vybavena novou elektronikou a moderní technologií mechanizmu.
Pro zajištění nejpřesnějších výsledků disponují tyto váhy systémem interní automatické kalibrace reagujícím na změnu teploty i uplynutí časového intervalu.
O zajištění funkce váhy se stará nový typ indikátoru s dvoujádrovým procesorem o taktu 2 Ghz, 8GB micro SD flash paměť a barevný dotykový 5,7" displej, jehož obsluha a ovládání je velice intuitivní a příjemná. Systém je vystavěn na bázi OS Windows CE 7.0. Indikátor nabízí také množství pracovních módů i možností naprogramování pro nejnáročnější uživatele.
Váha je dále vybavena elektronickým indikátorem vyvážení, dvěma bezdotykovými IR senzory pro aplikace některých funkcí (př.: tára, tisk, atp.) a nožností zálohování vážních dat, databází i nastavení na USB flash disk.
(více v prospektu ke stažení níže)
- funkce ALARM
- grafická incikace ustavení váhy
- programovatelné tolerance ustavení
- aktualizace softwaru váhy
- export záznamů vážení
- export/import databází
- export/import nastavení váhy
- výměna dat mezi váhami
Volitelné funkce:
- TISK, Tárování, Nulování a mnoho jiných
- možnost nastavení citlivosti senzorů
Aplikace:
- Eliminace dalších zdrojů vibrací
Umístění terminálu mimo vážicí stůl eliminuje vibrace, způsobované používáním terminálu, které by jinak mohly mít vliv na výsledky vážení. Díky tomu je možné používat váhy s nejvyšším rozlišením, aniž by bylo nutné investovat do speciálních stabilních vážicích pracovních stanic. - Pohodlí a komfort při vážení v digestořích a laminárních boxech
Bezdrátová komunikace mezi terminálem a váhovým modulem usnadňuje a zajišťuje bezpečnější provoz váhy. - Izolace váhy od nepříznivých podmínek prostředí
Bezdrátová komunikace umožňuje umístit vážicí modul do utěsněného prostoru, nebo jej izolovat od obsluhy. To umožňuje vážit toxické látky bez ohrožení zdraví nebo života obsluhy.
- Ethernet
- 2×USB
- 2×RS 232
- 4 vstupy / 4 výstupy
- WiFi 2,4GHz b,g,n
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 195×195 mm |
| Maximální váživost [Max] | 4500 g |
| Odečitatelnost [d] | 0,01 g |
| Napájení | 13,5 ÷ 16 V DC |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2x RS 232, 2x USB, Ethernet, WiFi, 4 vst / 4 výst |
| Displej | 5,7“ (barevný dotykový) |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Max. spotřeba energie | 500 mA (verze .B – 1A) |
| Rozměry balení | 716×360×260 mm |
| Minimální zatížení [Min] | 0,5 g |
| Rozsah táry | -4500 g |
| Linearita | ±0,03 g |
| Posun teplotní citlivosti | 2×10⁻⁶/°C×Rt |
| Minimální navážka dle USP | 10 g |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 1 g |
| Čas stabilizace | 1,5 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Rozměry zařízení | 425x251x101 mm |
| Teplota uskladnění zařízení | -20 ÷ +50 °C |
| Bezdotyková obsluha | 2x IR senzor |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,005 g |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,01 g |