Přesná váha WLY 30/F1/R
Váhy série WLY jsou navrženy tak, aby co nejlépe vyhovovaly rostoucím požadavkům trhu v oblasti jednoduchosti obsluhy vážního zařízení i maximálního zautomatizování procesu vážení v laboratorních i průmyslových podmínkách.
Tato série nabízí možnost připojení scanneru čárových kódů, paragonové tiskárny, tiskárny etiket, čtečky ID karet, počítače i některých PC periferií (myš, klávesnice, USB flash paměť).
O zajištění funkce váhy se stará nový typ indikátoru série PUE 7.1 s barevným, dotykovým, 5,7" displejem, jehož obsluha a ovládání je velice intuitivní a příjemná. Systém je vystavěn na bázi OS Windows CE. Indikátor nabízí možnost připojení druhého vážního můstku a také velké množství pracovních módů i variací naprogramování softwaru pro nejnáročnější uživatele, jako např.:
- programování displejových i membránových tlačítek
- programování bezdotykových IR senzorů
- projektování vzoru zprávy z vážení, odesílané na tiskárnu (pomocí RS 232, USB, či WiFi) nebo do PC (pomocí WiFi, RS 232 či Ethernetu)
- projektování informací zobrazovaných na displeji
- programování reakce vstupů/výstupů
Uživatel může také využít rozsáhlých databází produktů, uživatelů, vážení, zadavatelů projektu, skladů, balení, etiket, i univerzálních proměnných. Dále je k dipozici možnost identifikace produktů pomocí kódů EAN-13, či EAN-128, funkce kontrolního vážení i tisku etiket jak samostatných produktů, tak i kumulativních kartonových, či paletových etiket.
- aktualizace softwaru váhy
- export záznamů vážení
- export/import databází
- export/import nastavení váhy
- výměna dat mezi váhami
Volitelné funkce:
- TISK, Tárování, Nulování a mnoho jiných
- možnost nastavení citlivosti senzorů
- Ethernet
- 2×USB
- 2×RS 232
- 4 vstupy / 4 výstupy
- WiFi 2,4GHz b,g,n
Váha nabízí 2 tlačítka, umožňující snadný přístup k databázím a funkcím. Navíc je vybavena 4 programovatelnými funkčními klávesami F1 - F4. Funkční tlačítka mohou pro každý pracovní mód provádět jiné funkce, jak např.:
- tisk záhlaví
- úprava táry
- výtisk zápatí
- výběr produktu
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 300x300 mm |
| Maximální váživost [Max] | 30 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,5 g |
| Napájení | 10 ÷ 28 V DC |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | 2x RS 232, 2x USB, Ethernet, WiFi, 4 vst / 4 výst |
| Displej | 5,7“ (barevný dotykový) |
| Pracovní teplota | +15 - +30 °C |
| Max. spotřeba energie | 1 A max |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 5,2 kg |
| Rozměry balení | 570×390×170 mm |
| Hmotnost balení | 6 kg |
| Rozsah táry | -30 kg |
| Opakovatelnost | 1 g |
| Linearita | ±1,5 g |
| Čas stabilizace | 3 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Rozměry zařízení | 465×300×70 mm |
| Teplota uskladnění zařízení | -25 - +70 °C |
| Bezdotyková obsluha | 2x IR senzor |