Přesná váha WLC 10.X7
Váhy série WLC.X7 představují nový standard pro pokročilou třídu přesných vah. Jednou z předností série X7 je kapacitní dotykový displej poslední generace, ten poskytuje maximální komfort při ovládání základních i pokročilých funkcí váhy. Srozumitelné menu v českém jazyce umožňuje rychlou orientaci nového uživatele a to i bez studia uživatelského manuálu.
Váhy série X7 nabízí hned několik komunikačních rozhraní, díky tomu mají téměř neomezené možnosti pro spolupráci s externími zařízeními pro tisk, kopírování, archivaci a přenos dat. Zabudované IR senzory umožňují řadu bezdotykových operací jako je tárování, odeslání výsledků na tiskárnu, nebo vybrání následného kroku v rámci aktuálního vážícího módu. Zmíněná funkce je obzvláště vhodná při práci v rukavicích a manipulací s materiály, které vyžadují maximální pozornost uživatele s jejich nakládáním.
Váhy WLC.X7 jsou vybaveny mnoha komunikačními rozhraními: 2 x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet a WiFi. Obal váhy je vyroben z plastu, vážicí miska je z nerezové oceli. Váhy umožňují vážení pod váhou (podvěsné vážení), které lze využíu u nadměrných, nebo zmagnetizovaných materiálů.
Databáze ve vahách série X7:
Informační systém ve vahách šérie X7 je založen na 7 databázích, které umožňují práci mnoha uživatelů s mnoha produkty, uloženými v databázi, a archivované záznamy vážení lze dále analyzovat. Data jsou shromažďována v 7 databázích:
- Uživatelé (až 100 uživatelů)
- Produkty (až 5 000 produktů)
- Vážení (až 50 000 vážení)
- Balení (až 100 balení)
- Receptury (až 100 receptur)
- Zákazníci (až 1000 zákazníků)
- Paměť ALIBI (až 512 000 vážení)
- Kromě toho můžete vytvářet zprávy z provedených receptur (až 500 zpráv)
Správa dat
Využitím rozhraní USB může uživatel rychle přenášet a kopírovat naměřené výsledky (měření, zprávy, databáze) do počítače nebo do jiné váhy. Správa dat může být taktéž prováděna online, přes vzdálený přístup k váze a její databázi.
ALIBI paměť
Všechny váhy série X7 mají paměť ALIBI, která zaručuje bezpečnost a automatickou registraci vašich měření, jakož i možnost prohlížet data, kopírovat a archivovat je. Paměť ALIBI umožňuje uložit až 500 000 záznamů z vážení.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 195x195 mm |
| Maximální váživost [Max] | 10 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,1 g |
| Napájení | 10 ÷ 15 V DC |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | 2×RS232, USB-A, USB-B, Ethernet, Wi-Fi |
| Displej | 7” kapacitní dotykový displej |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Max. spotřeba energie | 0,6 A |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 2,2 kg |
| Rozměry balení | 430×270×190 mm |
| Hmotnost balení | 3,8 kg |
| Rozsah táry | -10 kg |
| Opakovatelnost | 0,08 g |
| Linearita | ±0,3 g |
| Čas stabilizace | 2 s |
| Rozměry zařízení | 333×206×112 mm |
| Počet kategorií databází | 7 |
| Bezdotyková obsluha | 2x IR senzor |