Podlahová váha H315.4.6000.C10
Měření hmotnosti systémem 4 tenzometrů je zárukou správnosti vážení při jakémkoliv umístění zátěže na vážicí plošině.
Čtyřsnímačová váha je vyrobena z lakované oceli (komaxit) a horní část platformy má protiskluzový drážkovaný profil. Váha je vybavena nerezovým indikátorem PUE C/31H s podsvíceným LCD displejem, který je umístěn na 3 metrovém kabelu. Váha může být také zapuštěná do země, což umožňuje plynulé přejíždění zátěže přes platformu, bez nutnosti najíždění a sjíždění z nájezdů.
Délka kabelu spojujícího indikátor s plošinou je 3m.
Za příplatek může být váha v dvourozsahovém provedení.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 1500×2000 mm |
| Maximální váživost [Max] | 6000 kg |
| Odečitatelnost [d] | 2 kg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Provoz na baterie | 35 hod. |
| Minimální zatížení [Min] | 40 kg |
| Rozsah táry | -6000 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Ověřitelný dílek [e] | 2 kg |