Paletová váha nerezová H315.4P.3000.H
Paletové váhy jsou stabilní 4 snímačové řešení pro vážení palet. Břemeno může být uloženo na váhu běžným vysokozdvižným vozíkem. Paletové váhy ve verzi WPT/4P/H jsou vyrobeny z nerezové oceli.
Váhy mají kolečka a rukojeti pro snadnou manipulaci a transport váhy na místo užívání.
Váhy jsou vybaveny nerezovým indikátorem, který má podsvícený LCD displej a pět tlačítek. Indikátor je na 3 metrovém kabelu anapájení je přes adaptér ze sítě, nebo interními bateriemi.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 860×1200 mm |
| Maximální váživost [Max] | 3000 kg |
| Odečitatelnost [d] | 1 kg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz a vnitřní akumulátor |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | Nerezová ocel AISI304 |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40°C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce: IP 68, indikátor: IP 68 (1h max)/69 |
| Provoz na baterie | 45 hod. |
| Minimální zatížení [Min] | 20 kg |
| Rozsah táry | -3000 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Ověřitelný dílek [e] | 1 kg |
| Teplota uskladnění zařízení | –10 ÷ +50 °C |