Paletová váha C315.4P.600.C
Paletové váhy jsou stabilní 4 snímačové řešení pro vážení palet. Břemeno může být na váhu uloženo běžným vysokozdvižným vozíkem. Ve verzi WPT/4P/C jsou vyrobeny z lakované oceli a povrchově upraveny práškovým lakováním.
Váhy mají kolečka a rukojeti pro snadnou manipulaci a transport váhy na místo užívání. Váhy jsou vybaveny indikátorem PUE C/31, který má podsvícený LCD displej a pět tlačítek. Indikátor je na 3 metrovém kabelu a napájení je přes adaptér ze sítě nebo interními bateriemi. Vyráběné kapacity vah WPT/4P/C jsou od 600 kg/200 g až do 3000 kg /1000 g.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 840×1200 mm |
| Maximální váživost [Max] | 600 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,2 kg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Komunikační rozhraní | 1x RS 232, WiFi, volitelně druhé RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | Lakovaná ocel St3S |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40°C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce: IP 65, indikátor: IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 43 kg |
| Provoz na baterie | max. 8 hod. |
| Minimální zatížení [Min] | 4 kg |
| Rozsah táry | -600 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Ověřitelný dílek [e] | 0,2 kg |
| Teplota uskladnění zařízení | –10 ÷ +50 °C |