Osobní váha C315.100/200.OW-1
Váhy jsou určeny pro vážení osob v nemocnicích a ordinacích. V menu je možno využít funkci výpočtu BMI (body mass index).
Váha je vybavena indikátorem série PUE C315 s podsvíceným LCD displejem a 5ti tlačítkovou klávesnicí. Standardně je váha v dvourozsahovém provedení. Napájení je zajištěno síťovým adaptérem, nebo tužkovými bateriemi (6xAA), obojí je standardním vybavením váhy.
Model s výškoměrem umožňuje určit výšku pacienta až do 2 metrů. Vážicí indikátor je instalován na sloupku výškoměru.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 289×319 mm |
| Maximální váživost [Max] | 100 / 200 kg |
| Odečitatelnost [d] | 50 / 100 g |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Pracovní teplota | 0 - +40 °C |
| Provoz na baterie | max. 8 h |
| Rozsah táry | -200 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |