Nerezová váha H315.4.600.H7
Vážení při použití čtyř snímačů je garancí přesného odečtu výsledku, přičemž nezáleží na pozici váženého nákladu na můstku. Můstkové váhy se 4 snímači jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou nabízeny ve dvou provedení: ve standardní verzi, kde můstek je přístupný ze všech stran; druhá verze je určena k zabudování do podlahy, s dvoukřídlým otevíráním můstku (pro udržení váhy v čistotě).
LED nerezový indikátor je k můstku připojen kabelem o délce 3m je možné jej za pomocí držáku umístit na zeď. Váživosti tohoto typu vah se pohybují v rozsahu od 300kg / 100g do 6000kg / 2000g.
(více v prospektu ke stažení níže)
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 1000×1000 mm |
| Maximální váživost [Max] | 600 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,2 kg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz a vnitřní akumulátor |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Provoz na baterie | 45 hod. |
| Minimální zatížení [Min] | 4 kg |
| Rozsah táry | -600 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Ověřitelný dílek [e] | 0,2 kg |