Nerezová váha H315.300.H6.K
Voděodolné můstkové váhy jsou navrženy pro práci ve vlhkém prostředí a pro přímý kontakt s vodou.
Váhy využívají indikátor PUE C/31H s podsvíceným LCD displejem, instalovaným na sloupku. Volitelně může být indikátor na kabelu o délce 3m a je možné jej umístit na zeď. Konstrukce je vyrobena z nerezové oceli OH18N9.
Váhy série WPT/H jsou dostupné s kapacitou od 1,5 kg /0,5 g do 300 kg /100 g.
Napájení je možné ze sítě 100-240 V AC, nebo pomocí interního akumulátoru. Rozhraní RS 232 je standardní součástí indikátoru. Na žádost zákazníka mohou být voděodolné můstkové váhy vyrobeny z oceli se zvýšenou odolností proti vodě a různým chemickým látkám.
Za příplatek může být váha v dvourozsahovém provedení.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 800×800 mm |
| Maximální váživost [Max] | 300 kg |
| Odečitatelnost [d] | 100 g |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz a vnitřní akumulátor |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | Nerezová ocel AISI304 |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40 °C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce IP 67, indikátor IP 68 (max 1h)/69 |
| Hmotnost zařízení | 45 kg |
| Rozměry balení | 1160×820×340 mm |
| Provoz na baterie | 45 hod. |
| Minimální zatížení [Min] | 2 kg |
| Rozsah táry | -300 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Ověřitelný dílek [e] | 100 g |
| Indikátor | umístěn na kabelu |