Mikrováha XA 52.5Y.M.A.P
Potřebujete váhu, která nejen určí hmotnost s působivou přesností, ale také provádí digitální audity, reaguje na Vaše hlasové příkazy a informuje Vás světelnou signalizací?
Pokud ano, poznejte funkce nových vah řady ELLIPSIS:
Digitální Auditor Váhy
dbá na to, aby byla Vaše váha vždy připravena k práci. Umožňuje kompenzaci vztlaku vzduchu v reálném čase. Navíc bude informovat o nutnosti provést kontrolu váhy nebo pravidelný audit její přesnosti a citlivosti.
10-palcový displej
Větší obrazovka - 10'' znamená více informací na jednom místě. Na novém terminálu ELLIPSIS můžete vidět dokonce 3 individuální obrazovky, widgety, grafy, statusy, poznámky a praktickou historii měření.
Nekompromisní způsob ověření uživatele
Poprvé v historii váha umí ověřit uživatele pomocí hesla, RFID karty, čtečky otisků prstů, nástroje pro rozpoznávání obličeje nebo jakékoli jejich kombinace.
Ambient Light - inovativní způsob komunikace mezi váhou a uživatelem
Barva podsvitu terminálu Vás informuje o stavu vážení, výsledcích procesu, postupech nebo výstrahách.
Hotspot
Obsluhujte váhu na jakémkoli připojeném zařízení. Může to být smartphone, tablet nebo počítač.
RFID
ELLIPSIS pracuje s RFID tagy*, které lze použít k označení vašeho zboží nebo ingrediencí receptur v databázi. Navíc je lze použít k identifikaci uživatele.
Živá poznámka – poznamenejte si své závěry
Toto je poprvé, co máte možnost přidat hlasovou poznámku k sérii měření nebo zprávě z procesu. Pokud raději píšete, ELLIPSIS Vám umožní přidat i textovou poznámku.
Praktická knihovna
Zde uvidíte sérii nedávno provedených měření, nebo zprávu připravenou pro digitální podpis podle 21 CFR, část 11.
Widgety
Jsou připraveny k zobrazení toho, co v danou chvíli nejvíce potřebujete.
Automatické vyrovnání váhy ReflexLEVEL System
Místo manuálního otáčení nožičkami váhy se váha uvede do rovnovážné polohy automaticky sama. Systém ReflexLEVEL šetří Váš čas a poskytuje maximální přesnost měření.
Smart Min Weight
Váha zobrazuje informaci, zda je vážená hmotnost pod, nebo nad prahem minimální navážky.
Dvoubodová interní adjustace
Interní adjustace, která se provádí automaticky ve dvou měřicích bodech (okolo poloviny a okolo maxima rozsahu váživosti váhy), zvyšuje přesnost měření v celém rozsahu vážení.
* RFID ISO/IEC 14443 Type A, 13,56 MHz
- plně demontovatelné prvky vážicí komory
- jednoduchá a rychlá demontáž bez použití nářadí
- zaklapávací montážní systém
- snadné mytí a čištění
Nový systém adjustace zajišťuje nejvyšší přesnost měření. Rovněž minimalizuje chyby linearity a poskytuje spolehlivé výsledky v celém rozsahu vážení.
Díky funkci "Inteligentní minimální navážky" (Smart Min Weight) nastaví váha automaticky rozlišení vážicího rozsahu dle vážené hmotnosti. Výsledkem je, že parametr minimální navážky dosahuje o 30% lepších hodnot.
Analytická váhy rodiny PLUS redukují vliv elektrostatiky na výsledek vážení pomocí speciálního antistatického povlaku skel komory.
Eliminace chyb způsobených změnami tlaku.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | Ø 26 mm |
| Maximální váživost [Max] | 52 g |
| Odečitatelnost [d] | 5 µg |
| Napájení | Adapter: 100 – 240V AC 50/60Hz 1A; 15V DC 2,4A |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2x USB-A, USB-C, HDMI, Ethernet, Wi-Fi, Hotspot |
| Displej | 10“ (barevný dotykový) |
| Třída přesnosti (OIML) | I |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Hmotnost zařízení | 14,5 kg |
| Rozměry balení | 765×515×545 mm |
| Hmotnost balení | 18,9 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 0,5 mg |
| Rozsah táry | -52 g |
| Linearita | ±20 µg |
| Excentrická odchylka | 20 µg |
| Minimální navážka dle USP | 4,4 mg |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 0,44 mg |
| Rozměry vážicí komory | 199×170×217 mm |
| Čas stabilizace | 3,5 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Ověřitelný dílek [e] | 1 mg |
| Rychlost změny okolní teploty | ±0,3°C/h (±1°C/8h) |
| Rychlost změny relativní vlhkosti | ±1%/h (±4%/8h) |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 2,2 µg |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 6 µg |
| Opakovatelnost přípustná (5% Max) | 3,4 µg |
| Opakovatelnost přípustná (Max) | 8 µg |