Lyžinová váha C315.4P2.2000.C1
Lyžinová váha je založena na stabilní a osvědčené konstrukci se čtyřmi tenzometry a je určena pro širší oblast aplikací, než obvyklé paletové váhy. Díky nastavitelnému rozestupu lyžin můžete na váhu umístit libovolně rozměrnou zátěž (transportní boxy, hutnické předměty atd.). Je možné zakoupit další lyžiny (max. 4 lyžiny na jeden indikátor). Zatížení lze umístit na váhu pomocí typického vysokozdvižného vozíku, nebo jeřábu. Váha je vybavena rukojetí, která výrazně usnadňuje přepravu na místo použití.
Paletová váha je vyrobena z lakované oceli. Má vážicí indikátor série PUE C315 s podsvíceným LCD displejem.
Délka kabelu mezi indikátorem a lyžinami je 3m.
Za příplatek je možné vyrobit váhu v dvourozsahovém provedení.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 2 lyžiny po 2 m |
| Maximální váživost [Max] | 2000 kg |
| Odečitatelnost [d] | 1 kg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Komunikační rozhraní | 1x RS 232, WiFi, volitelně druhé RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | Lakovaná ocel St3S |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40°C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce: IP 67, indikátor: IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 58 kg |
| Provoz na baterie | max. 8 hod. |
| Rozsah táry | -2000 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Teplota uskladnění zařízení | –10 ÷ +50 °C |