Lůžková váha C315.4B.500.C-1
Lůžkové váhy jsou přesné elektronické váhy třídy III, určené k vážení pacientů ležících na lůžku.
Váha je vybavena přepravním vozíkem, který funguje také jako stojan na displej. Čtyři vážicí moduly, spojené kabely, umožňují jejich umístění pod postele s jakýmkoli rozchodem kol. Ke zvedání koleček lůžka se používá speciální zvedák (přizpůsobený kolům o průměru 100 až 200 mm).
Váha je vybavena vážicím indikátorem PUE C315 s podsvíceným LCD displejem. Napájení ze sítě, nebo vnitřních akumulátorových baterií umožňuje vážení bez ohledu na vzdálenost od síťové zásuvky.
Integrovaná paměť ALIBI zaručuje bezpečnost a automatický záznam měření do paměti a také možnost prohlížení záznamů, jejich kopírování a archivaci.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Maximální váživost [Max] | 500 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,2 kg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Pracovní teplota | 0 - +40 °C |
| Provoz na baterie | max. 8 h |
| Rozsah táry | -500 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |