HY10.150.HRP.H.M2.1
Popis produktu není k dispozici.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 500×400 mm |
| Maximální váživost [Max] | 150 kg |
| Odečitatelnost [d] | 1 g |
| Napájení | 100÷240 V AC 50÷60 Hz |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | Standard: 2x RS 232, 2x USB, Ethernet, 4 vst / 4 výst; Volitelně: 12× IN, 12× OUT, analog. výstup 4-20mA, 0-10V, Profibus modul (DP SLAVE), PROFINET modul (1xRJ45) |
| Displej | 10,1” barevný displej, kapacitní dotyková obrazovka |
| Třída přesnosti (OIML) | II |
| Pracovní teplota | +10 ÷ +40°C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce: IP 66/67, indikátor: IP 68/69 |
| Hmotnost zařízení | 37 kg |
| Hmotnost balení | 52 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 50 g |
| Rozsah táry | -150 kg |
| Opakovatelnost | 0,6 g |
| Linearita | ±3 g |
| Čas stabilizace | 3 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Ověřitelný dílek [e] | 10 g |
| Vstupní zatížení | 30 kg |
| Max. počet ověřitelných dílků | 15000 e |