Automatická váha pro vážení filtrů AK-6.510.5Y.F
Vážicí systém AK-6.510.5Y.F představuje nejvyšší profesionální třídu v měření hmotnosti filtru. Dynamická kontrola a korekce údajů o hmotnosti zajišťuje rychlé a stabilní měření bez ohledu na typ váženého filtru.
Efektivita a účinnost analýzy hmotnosti
Plná automatizace cyklu měření zaručuje, díky eliminaci „lidského faktoru“, takovou opakovatelnost měření, které nelze dosáhnout v manuálním režimu. To je důležité například při hodnocení emise pevných částic ze spalovacích motorů (norma Euro 6). Zařízení lze také využít v oddělení výzkumu a vývoje jelikož nabízí opakovatelnost měření na úrovni sd
Zásobník na filtry
Speciálně navržené pouzdro filtru umožňuje skladování filtrů v dokonalých podmínkách a zaručuje ochranu filtru během přepravy. Každý filtr je uložen a stabilizován v uzavřeném pouzdře, které jej chrání před absorpcí potenciálních nečistot ze vzduchu. Váha disponuje zásobníkem na 6 filtrů.
Měření podmínek prostředí ve vážicí komoře
Automatický vážící systém AK-6.510.5Y.F je vybaven vysoce kvalitním termohigrobarometrem, který umožňuje testovat podmínky prostředí v reálném čase s přesností: ± 1 hPa (tlak) / ± 1,8% (vlhkost) / ± 0,1 ° C (teplota).
Metrologická kontrola
Správnost fungování vážicího systému může být pravidelně ověřována pomocí certifikovaného hmotnostního etalonu o hmotnosti blízké analyzovaným filtrům. Vážicí mechanizmus váhy AK-6 má certifikaci NMI a je stvrzen akreditovanou kalibrační laboratoří (vystavením kalibračního certifikátu).
Na míru šitý software
Ergonomický software, vystavěný na základu externí aplikace RMCS, vám umožňuje spravovat časové a srovnávací plány testování pro každý filtr zvlášť, nebo pro sérii filtrů. Souhrnné příkazy a položky sestavy jsou definovány administrátorem systému.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | ø 16 mm |
| Maximální váživost [Max] | 510 mg |
| Odečitatelnost [d] | 0,1 µg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 / 60 Hz |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | 2x RS 232, 2x USB, Ethernet, WiFi, 4 vst / 4 výst |
| Displej | 5,7“ odporový barevný dotykový |
| Hmotnost zařízení | 20 kg |
| Linearita | ±1,5 µg |
| Čas stabilizace | 10 s |
| Rozměry zařízení | 860 × 750 × 570 mm |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,2 µg |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,2 µg |
| Rozsah elektrické kompenzace | 0 g ÷ +510 mg |
| Opakovatelnost přípustná (5% Max) | 0,4 µg |
| Opakovatelnost přípustná (Max) | 0,4 µg |